Focení miminka - newborn

Komfortní focení u vás doma, kde je vaše miminko v domácím prostředí a tudíž více v pohodě. Přivezu si foto-techniku, světla, foto-pozadí, rekvizity, které budeme pro hezké fotografie potřebovat. Budu se vám věnovat tolik času, kolik bude potřeba, počítejte třeba i 4h, není dobré nikam spěchat :) Pro focení NEWBORN jsou ideální miminka do 14 dní věku, a to proto, že jsou v této době více spavá a nechají se lépe polohovat. Zde opravdu platí, čím dříve - tím lépe. Pokud toto období z jakéhokoliv důvodu nestihnete, nezoufejte. Miminko můžeme samozřejmě vyfotit i v pozdějším věku.
Svoje kouzlo má pasení koníčků i první posazení. Doporučuji ale stihnout focení do cca 8. měsíce, pak už jsou dětičky hodně aktivní a stylizované focení je s nimi náročnější. Zájemcům o tento typ fotografií doporučuji kontaktovat mě již v těhotenství a pak hned po porodu, abychom snáze našli společný volný termín na focení. 

Další informace o průběhu focení spolu probereme telefonicky, jelikož je vše velmi individuální.

MG-0347
MG-0049
MG-0087
IMG-0587


Abych své fotoslužby pro Vás nadále zlepšovala a měli jste výběr z vícero druhů, stylů fotografií absolvovala jsem letos v dubnu 2022 kurz focení NEWBORN, kde jsem se naučila jak bezpečně a krásně polohovat a nafotit Vaše miminko.
Cena tohoto focení je 3000 Kč zahrnuje 10ks profesionálně upravených fotografií ve vysoké kvalitě, dovoz fototechniky, rekvizity, čas... 

K tomuto focení zasílám náhledy, ze kterých si vyberete Vaše fotografie, které pak dále zpracuji ve speciálním programu pro úpravu fotografií.

Vámi vybrané fotografie pak upravené  zasílám do 14 dnů přes uschovna.cz. Za fotografie, které si případně vyberete nad rámec Vámi zaplaceného balíčku, doplatíte na účet 150 Kč/foto. 

Nabízím možnost zhotovení obrazu na plátno, kde se cena odvíjí dle rozměrů plátna. 

Cena je splatná v den doručení hotových fotografií, včetně fotografií nad rámec balíčku.
Doprava: do 20km v okolí Velké Bíteše zdarma, nad 20 km cena 10 Kč/km

.

/storage/content/CERTIFIKAT-NEW-BORN.jpeg

Máte zájem o focení? Kontaktujte mě: