Svatební focení
ukázku mé práce najdete v bohaté fotogalerii :) 

------------------------------------------------------------------------------------------------


Svatba je výjimečným dnem v životě každého, kdy vzpomínky a fotografie jsou to, co vám ze svatebního dne zůstane. Ty nejkrásnější okamžiky zachytím s láskou tak, abyste měli nezapomenutelné svatební fotografie, plné příběhů a emocí. 

Jak se objednat? 

Objednávat se můžete na mém telefonním čísle 774 077 839, emailu: hanavy1@seznam.cz, foto@pojizdnyatelier.cz - pro závaznou rezervaci potřebuji znát Vaše jméno, příjmení, telefonní číslo, termín svatby, místo svatby, vybraný balíček z nabídky, popřípadě Vaši představu. Je potřeba složit zálohu ve výši 50% dopředu, doplatek pak řešíme po svatbě. Po objednání termínu se můžeme domluvit i na předsvatebním focení, kdy se seznámíte nejen se mnou, ale i s fotoaparátem a doladíme potřebné detaily a informace k Vaší svatbě. Převážně fotím v kraji Vysočina a Jihomoravském, avšak je možné přijet po celé ČR. 

Cestovné do 20 km v okolí Velké Bíteše je zdarma, nad 20 km je cena 10 Kč/km. 


Jak focení probíhá? (podrobnější popis celodenního focení) příprava nevěsty a ženicha

Focení začíná již z rána, kde nafotím práci kadeřnice a vizážistky, detaily šatů, květin, prstýnků, občerstvení, tzv. momentky přijíždějících hostů a rodiny, oblékání šatů.... příjezd na svatbu - jakmile jsou všichni připraveni, odjíždí se na obřad, já jedu dopředu, abych byla na místě již před příjezdem nevěsty a mohla tak zachytit vystupování z auta a svatební kolonu. 

Obřad a skupinové fotografie po obřadu - obřad je hlavní událostí a proto se snažím zachytit jedinečné, neopakovatelné a co nejkrásnější fotografie pro Vás. Snažím se vyfotografovat nejen místo obřadu, ale i atmosféru. Sem tam letmý pohled, dotyk i slzu. Důležité jsou prstýnky a první novomanželský polibek a Vaše emoce. Co se týče fotografií gratulací, domluvíme se, zda fotit všechny gratulanty nebo jen nejbližší rodinu. 

Poté doporučuji nafotit skupinové foto všech svatebních hostů a novomanželů. Později už by nemuseli být všichni hosté přítomni a chyběli by vám na skupinových fotografiích. 

Hostina - obvykle nafotím nazdobený stůl a detaily bez hostů, přípitek a dobroty, různé tradice s talířem, přenesení nevěsty přes práh, krájení dortu, společná polévka, přípitek…

MG-0907
MG-0534
MG-0413
MG-0342

Párové focení novomanželů - Tato část patří výhradně novomanželům. Odjíždíme společně na hezká místa buď v přírodě, nebo blízkém okolí a uděláme spolu romantické focení. Většinou se novomanželé při tomto focení uvolní a odpočinou a mají chvilku pro sebe, někdy to bývá docela i legrace. :) 

Zábava - první novomanželský tanec, krájení dortu, společné hry, házení květinou a další momentky. 


Balíček A - základní: zahrnuje předsvatební schůzku, focení obřadu, skupinové foto, detaily květiny, prstýnky a po obřadní krátké párové focení 

cena: 7000 Kč (záloha na tento balíček je 3500 Kč) zpracované fotografie zasílám do 14 dnů v digitální podobě přes uschovna.cz v počtu kusů asi 50-100.


Balíček B - celodenní: zahrnuje předsvatební schůzku + předsvatební focení, 9-12hodin focení obsahuje vše od ranních příprav až po večerní zábavu. 

cena: 14000 Kč (záloha na tento balíček je 7000 Kč- úhrada osobně nebo převodem do 10 dnů od objednání) 

Do dvou dnů po svatbě odesílám 20ks upravených fotografií v digitální podobě pro sdílení s Vašimi nejbližšími. Celou zakázku zpracuji do 3 týdnů a odesílám kolem 400-600 ks fotografií v digitální podobě přes uschovna.cz.  V případě zájmu mohu zpracovat i tištěné foto, fotoknihu nebo foto-obraz na plátno.

Máte zájem o focení? Kontaktujte mě: